تا اطلاع ثانوی فروشگاه تعطیل می باشد.

آموزش فعال و غیرفعال سازی تایید دو مرحله ای فورتنایت

تایید دو مرحله ای فورتنایت

ممکنه براتون پیش اومده باشه که در فورتنایت بخواید آیتمی رو برای دوستتون گیفت کنید یا بخواید در مسابقه ای شرکت کنید و با اخطاری مواجه شده باشید که میگه تایید دو مرحله ای اکانت شما غیرفعال می باشد.

در کل برای امنیت بیشتر پیشنهاد می کنیم تایید دو مرحله ای اکانت خودتون رو حتما فعال کنید.

آموزش فعال سازی تایید دو مرحله ای:

توجه کنید به دلیل اینکه این شرکت کشور مارو تحریم کرده مجبوریم از نرم افزار های گذر از تحریم استفاده کنیم.

۱- ابتدا وارد سایت اپیک گیمز میشیم [ Epicgames.com ]

۲- بالا سمت راست روی Sign In کلیک می کنیم و پلتفرمی که اکانت ما روی اون ساخته شده رو انتخاب می کنیم.

 توجه کنید که اگه روی پلی استیشن یا ایکس باکس بازی می کنید و از قبل اکانت شما روی اپیک گیمز لینک شده بود می تونید با مشخصات اپیک گیمز اکانتتون هم وارد شید و اگه لینک نشده بود بعد از وارد کردن اکانت پلی استیشن(PSN) یا ایکس باکس(Microsoft) خودتون برای ورود، صفحه ای باز میشه که با پر کردن مشخصات و اطلاعات خودتون، اکانت اپیک گیمز شما ساخته و به اکانت Psn یا ایکس باکس شما لینک میشه. (آموزش لینک کردن اکانت پلی استیشن و ایکس باکس به اپیک گیمز)

۳- بعد از ورود به اکانتتون در سایت اپیک گیمز، صفحه اصلی سایت برای شما باز میشه که در سمت راست – بالا بر روی یوزر نیم اکانت خودتون کلیک کنید و سپس روی گزینه Account بزنید.

۴- در صفحه باز شده روی گزینه سوم یعنی Password & Security کلیک کنید و به قسمت پایین یعنی TWO-FACTOR AUTHENTICATION برید.

۵- در این مرحله سه راه برای فعال کردن تایید دو مرحله ای اکانتتون موجوده که نحوه فعال سازی هر کدوم رو براتون توضیح می دیم. (از طریق اپلیکیشن – از طریق پیامک – از طریق ایمیل)

از طریق اپلیکیشن: بعد از انتخاب، برای این گزینه می تونید یکی از برنامه های [Google Authenticator – LastPass Authenticator – Microsoft Authenticator – Authy] بر روی گوشیتون نصب کنید و از طریق اون برنامه تصویر QR موجود در سایت رو اسکن کنید.

از طریق پیامک: برای این گزینه شما ابتدا روی کد کشور کلیک می کنید و کد کشور خودتون رو انتخاب می کنید (ایران: ۹۸+) سپس شماره خودتون رو وارد و کدی که از طریق پیامک به شمارتون ارسال شده رو وارد می کنید.

از طریق ایمیل: بعد از انتخاب این گزینه، یک کد به ایمیل اکانت اپیک گیمز شما ارسال میشه که باید اون کد رو در فیلد موردنظر وارد کنید..

به همین سادگی با انتخاب هر کدوم از روش های موجود می تونید تایید دومرحله ای اکانتتون رو فعال کنید.

آموزش غیرفعال سازی تایید دو مرحله ای:

برای غیرفعال سازی هرکدوم، مراحل بالا رو طی و به همین صفحه مراجعه می کنیم. سپس تیک گزینه مورد نظر رو غیرفعال می کنیم.

در این قسمت اخطاری رو نشون میده که میگه “با اینکار تایید دومرحله ای روش موردنظر غیرفعال میشه” که با کلیک روی گزینه PROCEED درخواستتون انجام و تایید دو مرحله ای غیرفعال میشه.

چند نکته:

  • شما هر سه روش دو مرحله ای رو هم میتونید همزمان با هم فعال کنید و با زدن تیک Make Primary در زیر هر روش، در ورود بعدیتون از همون روش به صورت پیش فرض برای تایید دو مرحله ای اکانتتون استفاده میشه.
  • اگه اکانت اپیک گیمزتون به شرکت هایی مثل گوگل یا فیس بوک هم متصل کرده باشید، با اون ها هم می تونید ورود کنید.

در آخر امیدواریم این آموزش بدردتون خورده باشه و قبل از هر خرید محصول از گیم کت، لطفا تایید دو مرحله ای اکانت رو به صورت موقت غیرفعال کنید!

ارسال دیدگاه
توسط
تومان