تا اطلاع ثانوی فروشگاه تعطیل می باشد.

درباره ما

گیم کت چیست؟

گیم کت یک فروشگاه آنلاین برای خرید و فروش محصولات مجازی و فیزیکی است و شما می تونید هرچیزی که مربوط به بازی یا گیم است مثل کنسول بازی، گیفت کارت، آیتم بازی و… را از آن تهیه کنید.

نحوه کارکرد گیم کت

گیم کت راه اندازی شده است با این هدف که بازار بزرگی برای جامعه گیمینگ باشد و روند فعالیت به گونه ای است که فروشنده، یک محصول(مثلا گیفت کارت) خود را آماده مینماید و عرضه میکند. در صورت مایل بودن فروشندگان، کارمندان گیم کت بر روی محصول فروشندگان بر اساس کیفیت و ارزش محصول، قیمت گذاری میکنند(پیشنهاد می دهند) و خریدار ها نیز بر اساس نیاز خود خریداری میکنند.

با اینکار باعث رقابتی تر شدن فضا برای فروشندگان شده و در نتیجه کیفیت و قیمت مناسب تری به خریداران عرضه میشود.

یک مزیت دیگر در روند گیم کت این است که محتوا (که قسمت اصلی هر وبسایت است) توسط فروشندگان تولید میشود و بازدیدکننده نیز از طرف همین فروشنده ها به سمت محصولاتشان هدایت میشود. پس محتوا و خریدار هر دو از سمت تولید کننده محصول به سمت گیم کت هدایت میگردد و این یعنی یک سایت با چرخه خودکار.

مزیت گیم کت

سوالی که اینجا مطرح میگردد این است که چرا کاربران تمایل دارند از گیم کت استفاده نمایند؟

 • چون ما ضمانت پشتیبانی میدهیم و از فروشندگانمان مدرک شناسایی داریم، کاربران ترجیح میدهند که با خیال آسوده از ما تهیه نمایند تا اینکه از فرد فروشنده به صورت جدا تهیه نمایند.
 • برگزاری مسابقات سرگرم کننده و ارائه تخفیف های ویژه برای محصولات

ما سرویس عالی برای فروشندگان تهیه کرده ایم که مزیت های زیادی به همراه دارد. از جمله:

 • به دلیل داشتن برنامه نویسی استاندارد و رعایت اصول گوگل، در جستجو های حوزه فعالیت همیشه بالا هستیم.
 • با توجه به تاریخچه هر فروشنده مدال هایی دریافت مینماید که تعداد و ارزش مدال های هر فروشنده او را به یک رقابت حساس وارد میکند و فروشندگان عالی میتوانند خوش بدرخشند. هدف ما نیز جذب فروشنده های با کیفیت است.
 • همچنین گیم کت سهم خود را از هر فروش بسیار کم تعیین کرده یعنی ۳۰% از هر فروش گیم کت و ۷۰%درصد از هر فروش را فروشنده دریافت می کند.

کارآفرینی گیم کت

از آنجایی که در دسته های گیم و گیمینگ، فروشندگان فرصت عرضه محصولات خود را دارند و ۷۰٪ درآمد حاصل از فروش محصولاتشان را خودشان دریافت میکنند، کار آفرینی بزرگی در حوزه گیمینگ صورت میگیرد. یعنی مثلا اگر کل سیستم گیم کت در یک ماه ۱۰۰ میلیون تومان فروش ایجاد نماید، ۷۰ میلیون آن به خود فروشندگان میرسد و اگر این مبلغ را با یک کارگاه یا کارخانه مقایسه کنید انگار به بیش از ۶۰ نیرو مشغول به کار هستند، و حقوق ماهیانه اداره کار پرداخت میگردد که این روند فرصت خیلی خوبی برای درآمدزایی افراد علاقه مند و فروشنده را پدید می آورد.

امکانات گیم کت

 • بخش مدیا گیمینگ برای ارائه با کیفیت ترین رسانه های گیمینگ
 • بخش وبلاگ برای ارائه بروزترین اخبار، آموزش
 • برگزاری مسابقات همراه با لیدربرد با جوایز ویژه
 • خدمات بوست بازی
 • قابلیت فروشندگی کاربران و فروشگاه ها برای ایجاد رقابت و افزایش کیفیت محصولات
 • پروفایل اختصاصی برای گیمر ها و استریمر ها(بزودی)
 • بازاریابی محصولات با پورسانت عالی(بزودی)

همچنین گیم کت به فکر جذب کاربر با طراحی زیبا و کاربرپسند ظاهر سایت و امکانات سایت نیز هست که با افزایش فروش و دیده شدن محصولات فروشندگان رابطه مستقیمی دارد.

برای ورود به گیم کت میتوانید از آدرس Gameket.com استفاده نمائید.

توسط
تومان